ZEDNICKÉ SPECIFICKÉ PRÁCE
Pokud potřebujete zedníka v Chodově či okolí, využijte našich služeb. Zednictví-obkladačství Sládek je tu pro Vás:
zdění
montáž obkladů, dlažeb všech formátů
montáž sádrokartonu - příčky, pohledy, kastlíky všech tvarů
zahazování po instalacích, štukování, stěrkování, malby
opravy starých omítek
renovace fasád
Naše zaměření je na provedení speciálních stavebních prací. Hlavním zaměřením jsou statické zajišťování staveb, zesilování stavebních konstrukcí, izolace, kotvení, řešení spár a trhlin, povrchové úpravy, výškové práce. Při provádění veškerých zakázek je kladen důraz na kvalitní provedení a bezpečnost práce.
Zednické práce jsou často považovány za něco podřadného. Není tomu tak pokud se práce odvede kvalitně a profesionálně. Kvalitně postavený dům vydrží století, kvalitně zrekonstruovaná kuchyňská linka vám bude dělat radost dlouhé desetiletí. Pro zednické práce si vybírejte takové firmy, které mají zkušenosti a svou práci dokážou odvést kvalitně. Mezi takové kvalitní firmy patří společnost zednictví-obkladačství Sládek. Naším cílem je spokojený zákazník který se k nám bude rád vracet.
Nezáleží jestli potřebujete zrekonstruovat bytové jádro, položit obklady, renovovat fasádu či omítku. Zednictví-obkladačtsví Sládek všechny tyto práce zvládne s úsměvem.
MONTÁŽ BYTOVÉHO JÁDRA
Bytová jádra provádíme z tvárnic YTONG, nebo ze sádrokartonu. V případě zájmu lze provést rekonstrukci i nalepením keramických obkladů na stávající bytové jádro.
Zbavte se umakartového jádra
Umakartové jádro dnes uspokojuje svým řešením i estetikou úrovní už jen málokoho. Uvažujeme-li, že většina panelových domů pochází z výstavby 70-80 let, dostávají se jádra na nejzazší hranici své životnosti. Dosluhují funkčně, zaostávají vzhledově.
Dílčí řešení formou různých úprav a kompromisů sice mohou na několik let pomoci, ale problém se podstatně spíše oddálí. Zásadní rekonstrukce bytového jádra je prozíravé řešení.
Bytové jádro lze vyzdít, ale rychlejší a efektivnější alternativou pro tento problém je sádrokartonové jádro. Podmínky pro využití sádrokartonového systému při přestavbě jsou dány především statickými parametry stropní konstrukce, na které bude přestavba probíhat. Vzhledem k tomu, že celková hmotnost zabudované konstrukce nepřekročí hmotnost stávajícího bytového jádra, je systém suché výstavby použitelný ve všech existujících stavebních soustavách s rozpony stropů 3, 3,60, 4,20 a 6m bez statického posudku.
Pro účely přestavby bytových jader jsou z tohoto programu využívány příčky, podhledy, předsazené stěny a stavební chemie. Vždy klademe velký důraz na nadstandardní kvalitu řemeslných prací.
Realizace bytových jader provádíme kompletně, dodáváme veškerý materiál a zařizovací předměty a samozřejmě ekologicky likvidujeme veškerý stavební odpad. Zajistíme služby bytového architekta. Všechny potřebné práce naplánujeme a zajistíme, takže se o nic nemusíte starat a trnout strachem, jestli se něco opozdí, posune, či Vám řemeslník prostě nepřijde, veškeré práce profesionálně provedou naši odborníci či osvědčení dodavatelé celou odpovědnost za realizaci neseme my a Vy nemusíte řešit, který z řemeslníků či dodavatelů udělal chybu a kdo se postará o nápravu.
OMÍTKY
Vnitřní omítky a štuky, ještě bez finálního nátěru či tapety, řadíme do kategorie úprav povrchů. teoreticky jde o jakousi kosmetickou úpravu. Ovšem zdaleka to tak není. Většina povrchových úprav kromě své estetické funkce přispívá ke zpevnění a ochraně konstrukce a také k zateplení a zlepšení akumulačních schopností interiéru.
Čím kvalitněji jsme provedli vnější nosné konstrukce a vnitřní příčky, tím méně spotřebujeme materiálu při nanášení omítek - s výjimkou sádrokartonových příček a podhledů, které se pouze tmelí a zabrušují.
Ideálního stavu samozřejmě dosáhneme při použití komplexního zdícího stavebního systému, včetně vnitřních příček. Minimální nároky na množství spotřebovaného materiálu při ošetření vnitřních povrchů zdiva má pórobeton a keramické bloky, ze kterých je zdivo vystavěno suchou cestou.

Praskliny ve vnitřních omítkách?
Praskliny jsou nejčastějšími reklamacemi novostaveb. Jde o přirozené fyzikální procesy, které pokračují v následujících zhruba dvou letech po kolaudaci. Zatímco stavitelé bytů tvrdí, že se reklamacím věnují a snaží se je odstranit co nejdříve, obyvatelé bytů bývají s odstraňováním závad nespokojení. Příčinou těchto závad je neúměrný spěch všech, zejména investorů, kteří chtějí mít stavbu postavenou a chtějí ji prodat či pronajímat co nejrychleji. Objekt je často hotový i během půl roku, přitom zdivo je třeba nechat vymrznout a omítka pracuje rok. A základy domu se usazují 4 roky.
KOMPLETNÍ REKONSTRUKCE BYTŮ
Zajišťujeme kompletní i dílčí rekonstrukci bytů i domů od návrhu řešení po závěrečný úklid. Pomůžeme vám s výběrem vhodných materiálů, obkladů, dlažby i dalších prvků.
Při rekonstrukcích bytů a domů zajišťujeme namátkou tyto práce:
bourání, vyklízení a demontáže původních prvků včetně likvidace odpadu
veškeré zdění, montáže sádrokartonových příček a pohledů
broušení a opravy omítek, malířské a natěračské práce
opravy i poklady podlah
a desítky dalších prací dle potřeby
Každá rekonstrukce musí probíhat vždy dle přání a požadavků klienta. Kvalita prováděných prací a vystupování pracovníků je na prvním místě. Pracovní doba je stanovena dle přání objednatele. Prvotním cílem je naprostá spolehlivost, odborná péče a ochrana majetku klienta. Přejeme si, aby zákazníci byli s naší prací natolik spokojeni, že nakonec budou našich služeb využívat opětovně. Pod pojmem rekonstrukce bytu se skrývá spousta specifických činností jako například rekonstrukce bytového jádra, rekonstrukce koupelny i jakékoliv další stavební úpravy v bytě. Vzhledem k našim dlouholetým zkušenostem jsme schopni poradit s ideálním dispozičním řešením a výběrem materiálů. Spolupracujte s námi a odměnou Vám bude rychlá a kvalitní rekonstrukce bytu, bez zdlouhavého vybírání a prověřování jednotlivých řemeslníků. Naši řemeslníci jsou zkušení profesionálové, kteří zajistí, aby rekonstrukce bytu od přípravných prací až po úklid a odvoz odpadu proběhla bez potíží a k Vaší plné spokojenosti.
ZDĚNÉ KONSTRUKCE
Tradičním a nejpoužívanějším způsobem výstavby rodinných domů je výstavba z kusových zdicích prvků minerálního původu, respektive z betonu. Svou popularitu získaly jak díky svým vlastnostem (tvárnost, pevnost, odolnost), tak i díky neomezenému výskytu základních surovin (písek, štěrk, hlína, jíl).
V nedávné minulosti se na trhu kromě pálené či nepálené cihly objevily nové minerální stavební materiály s pórovitou strukturou nebo na bázi cementu a rovněž pestrá škála betonových výrobků. Na trhu je v současné době k dispozici mnoho druhů cihel, tvárnic a bloků určených pro zdění.
Pro výrobu se v současnosti nejvíce používá hlína, plynosilikát a různé druhy betonových směsí. V minulosti byly velké problémy se zdravotně závadnými příměsemi ve složení plynosilikátových a betonových tvárnic jako jsou např. teplárenské popílky. Tyto příměsi se do tvárnic přidávají stále, ale díky moderním technologiím udávají výrobci jejich zdravotní nezávadnost.
MALBY,NÁTĚRY
Hledáte spolehlivého dodavatele natěračských a malířských prací? Potřebujete kvalitní údržbu ve velkém průmyslovém podniku? Nebo chcete vymalovat byt či dům a hledáte malíře pokojů?
Nabízíme kvalitní malířské práce jakéhokoli potřebného rozsahu. Ať už malby interiéru či exteriéru, nátěry fasád a střech, nástřiky, antigrafiti, sádrokartony, tapetování, stropní kazety, sádrové stěrky, termoizolační stěrky a další související služby.
Malování pokojů, bytů, domů, kanceláří, hal atd. i po částech. Tapetování, odstranění skvrn po vytopení i nikotýnu. Čistota při provádění maleb.
MONTÁŽ OBKLADŮ A DLAŽEB
Provádíme montáž a pokládku obkladů a dlažeb v komerčních (obchodní centra, průmyslové objekty, nemocnice, apod.) i privátních objektech (byty, rodinné domy).
Pro montáže používáme kvalitní materiály stavební keramiky (obkladačky, dlaždičky, mozaiky, ...) předních českých i zahraničních výrobců, které nakupujeme prostřednictvím sítě velkoobchodů.
Montáže provádíme včetně dodávky stavební chemie a případných ukončovacích, dilatačních, rohových a jiných lišt.
MOZAIKA
Obklady z mozaiky budou tvořit exkluzivní prostředí v každé místnosti. Dodávají obloženému prostoru jedinečný vzhled. Mozaika se používá především do kuchyní a koupelen, ale lze ji použít při obkladu jakýchkoliv stěn, nebo se stále častěji používá jako obklad bazénů.
Již neplatí, že mozaika má tvar pouze kostičkovaný, ale dnes na dnešním trhu naleznete i mozaiku s obdélníkovými tvary či kosoúhelníky. Mozaika se prodává jako lepenec na papírové podložce nebo na silikonovém vláknu, čímž umožňuje snadnou manipulaci. Jednotlivé mozaikové tvary lze také jednoduše odstranit, každý si tak může vytvořit vlastní jedinečný vzor.
POKLÁDKA ZÁMKOVÉ DLAŽBY
Zámková dlažba je velmi funkční a také estetické řešení pro všechny přístupové cesty, ale i chodníky, nádvoří a různé bezbariérové přechody.
Proč se používá zámková dlažba? Protože zámková dlažba se skládá z dlažebních kamenů, které mají tvar, který tvoří vzájemnou vazbu - zámek. Na trhu najdete nabídku mnoho různých tvarů zámkové dlažby a lze si ji vybrat v několika různých barevných odstínech.
Zámkovou dlažbu pokládáme: do kamenné drti, nebo do štěrkového lože nebo na na železobetonovou desku.
Nechte si zasílat novinky přímo do Vaší emailové schránky
DĚKUJEME,ŽE JSTE SI VYBRALI PRÁVĚ NÁS
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one